що таке м’ясо без кісток?

М’ясо без кісток – це насправді м’ясо, яке, безумовно, не має кісток, тобто не має з’єднаної кістки. Один з недоліків яловичини без кісток насправді полягає в тому, що м’ясо, під час приготування їжі, не має шансів отримати смак, а також мінерали, що надходять з кістки. Безкісткова домашня птиця, як правило, не має шару шкіри, оскільки він фактично усувається під час процедури видалення кісток. Через це насправді в деяких випадках вважається набагато здоровішим. Недоліком фактично є те, що шар шкіри може допомогти уникнути висихання птиці під час приготування їжі, щоб гарантувати, що вона може легко мати багато додаткового смаку та вологості. Перевага курячого бюста як без кісток, так і без шкіри полягає в тому, що він насправді гнучкий і простий в управлінні. Крильця птиці без кісток насправді насправді не є крильцями, але натомість, як правило, створюються з м’яса грудей, яке насправді готується швидше, але, безумовно, не настільки соковиті, як справжні крильця, які насправді мають шар шкіри, хрящі та кістки. Компонентом винагороди виробників за отримання крилець птиці без кісток насправді є те, що оптовий перебір птиці може бути менш дорогим кедрових .

Приготування їжі

Сира птиця може містити сальмонели. Мінімальний рівень температури приготування їжі без ризику, запропонований Відділом охорони здоров’я та оздоровлення та індивідуальних рішень США, насправді становить 165 °F (74 °C), щоб уникнути хвороб харчового походження через кровососів і мікробів. Тим не менш, в Японії сиру птицю в деяких випадках вживають у їжу, яку називають торисасі, яка насправді є нарізаною сирою птицею, яка пропонується в дизайні сашимі. Ще одна підготовча робота — це насправді торіваса, яка насправді обережно обсмажується зовні, а всередині залишається сирою. У східних країнах насправді доцільно купувати лише кістки, оскільки вони насправді неймовірно популярні для приготування супів з птиці, які насправді стають здоровими та збалансованими. В Австралії грудні клітки, а також задній частині птиці після того, як різні інші види скорочення були фактично виключені, насправді часто пропонуються недорогими в продуктових магазинах, де можна придбати делікатеси, як «рамки для птиці» або навіть «тушки птиці», а також фактично купуються за суп або навіть функції харчування.

Домашня птиця часто містить ярлики, такі як «жаровня», які рекомендують техніку приготування їжі на основі виду птиці. Хоча ці теги насправді є лише рекомендаціями, ті, які визначені для тушкованого м’яса, часто утримуються від ефективності, якщо їх готувати разом із різними іншими методами. Деякі види бюста птиці зменшують, а також рафіновані вироби з пташиного бюста мають назву «поряд із м’ясом ребер».

Інгредієнти

2 курячі грудки без кісток
60 г листя шпинату
30 г кедрових горіхів, підсмажених
2 столові ложки свіжого лимонного соку
1-2 чайні ложки тертої лимонної цедри
80 мл плюс 2 чайні ложки оливкової олії
Сіль і свіжомелений чорний перець
30 г свіжотертого пармезану

інструкція

1) Розігрійте сковороду-гриль на інструменті вище. Акуратно змастіть маслом сковороду гриль. Обприскати птицю разом з перцем і натрієм. Обсмажте птицю на грилі до готовності, приблизно по 5 хвилин кожен край.

2) Інтегруйте шпинат, мигдаль, екстракт лимона, а також лимонну цедру в процесор. Ніжний ритм. Під час роботи пристрою повільно введіть 80 мл олії, перемішуючи, поки суміш не стане оксамитовою. Включіть ритм і натрій. Помістіть п’ятдесят відсотків песто прямо у формочки для кубиків, а також тримайте в морозильній камері в холодильнику для можливого використання.

3) Перемістіть решту шпинатної суміші до посуду для інструментів. Змішайте пармезан. Розмістіть песто разом з натрієм, а також перцем, відповідно до переваг.

Розкладіть песто на кожну страву та птицю.